You're Here : Home Блог skysticks Rowan Pattison trio in Europe! Impressionism of Bill Evans
skysticks
Rowan Pattison trio in Europe! Impressionism of Bill Evans
2018.01.11 21:09:58

Концерти Rowan Pattison trio в Європі! Імпресіонізм Біла ЕвансаЩе коли Патісон навчався в Тасманійській консерваторії музики, його запрошували грати з відомими музикантами на великих майданчиках і музичних фестивалях. Після закінчення навчання Роуен поїхав в США, де талановитого австралійця взяли до відомого оркестра Grandeur Orchestra.

В Америці гітарист-віртуоз грав на одній сцені з такими видатними артистами, як блискучий Боббі Арвон, зірка Бродвею Мішель Мурлін, фіналіст American Idol Лу Газзара, Маркус Террела з America’s Got Talent і американський комік Джеймс Стівенс III.

Учасники тріо Роуена Патісона йому до пари. Австралійський контрабасист і бас-гітарист Хадін Муртаг, який виступає з провідними музикантами Австралії, включаючи Damien Kingston, Kelly Ottaway і Danny Healy, і регулярно концертує з Royal Australian Navy Band. Відомий сессіонний барабанщик з Києва Олександр Селезньов, вікладач школі барабанщиків SKYSTICKS, переможець конкурсу Modern Drummer Hero 2015 року, в якому його талант оцінив легендарний драмер групи Thirty Seconds to Mars Shannon Leto.

В Європі Роуен Патісон представить програму на основі свого проекту «Розвиток імпресіоністських концепцій у грі на джазовій гітарі». У ньому Роуен зіставляє музичну мову Дебюссі і Равеля в творчості легендарного Білла Еванса.

Побачити, а головне – почути, як грають джаз зірки Австралії, ви зможете:
6/ 02/ 2018 - Київ,  Caribbean Club
10/ 02/ 2018 - Львів, Libraria
13/ 02/ 2018 - Krakow, Piec ART

До зустрічі на цих масштабних музичних дійствах!Теги: уроки игры на барабанах | Jazz in Kiev | alexandr seleznov | Bill Evans | Rowan Pattison | Афиша Киев | Концерт Киев | Александр Селезнёв


 

Комментировать
Логин:

E-mail:

  Введите текст изображенный на картинке:
 Find us on VK
Find us on Facebook
Find us on youtube