You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас

  • Школа барабанщиків SKYSTICKS була заснована у 2009 році відомими українськими барабанщиками Олександром Селезньовим та Ярославом Лещухом. Сучасна музична освіта повинна бути одночасно і цікавою, і ефективною. Саме ця ідея лежить в основі SKYSTICKS.

  • Уроки гри на ударних «онлайн» дозволяють нам займатися з учнями дистанційно, тому якщо Ви проживаєте у іншому куточку світу – це не проблема. А можливість навчитись грі на найпопулярнішому перкусійному інструменті «кахон» (cajon) помітно розширила межі діяльності школи

  • В нашій школі з вами будуть займатися професійні педагоги, які зацікавлені у вашому розвитку. Програма навчання студентів побудована на передових методиках кращих музикантів світу! А зйомки відеоуроків та каверів зроблять Ваше навчання ще зручнішим та цікавішим.

У 2008 р., закінчив Київський Університет Культури і Мистецтв у класі професора Георгія Черненко.

На майстеркласах за кордоном навчався у таких «монстрів сцени», як Eric Moor, Marcin Jahr та Krzystof Gradziuk.

Автор першого українського підручника по ударних #Я_БАРАБАНЩИК. Співпрацював з такими артистами як Євген Хмара, MamaRika, Hillsong Ukraine, alyona alyona та багатьма іншими.

У 2008 р., закінчив Київський Університет Культури і Мистецтв у класі професора Георгія Черненко.

У 2007 р. закінчив курс «Saulkrasti Jazz 2007» у викладача Eric Moor. Займав призові місця на багатьох конкурсах барабанщиків.

Співпрацював з такими артистами, як Mika Newton, Tony Remol, Ірина Білик та іншими.

Досвід

Ми маємо більше 10 років досвіду викладання грі на ударній установці, усі викладачі мають вищу освіту та постійно вдосконалються вивчаючи нові методики, відвідуючи мастер-класи провідних барабанщиків в межах країни та за кордоном. Ми постійно знімаємо нові відео уроки та драм кавери, щоб зробити навчання у нас ще більш цікавіше і зручне!

Ми пишаємося успіхами наших понад 200 учнів! Більшість з них вирішили займатись музикою професійно і тепер виступають на великих сценах, записуються на студіях та їздять в концертні тури. І жоден не залишився байдужим до музики. Спробуйте і Ви!